234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ikonosztáz

15. Görög mester 19. sz.

Ikonosztáz

530*640 mm

j.b.l.: Leon Leen Ioqo és j.l.: Ivo Yosip Iharase

acélmetszet, selyem