234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Krisztus Pilátus előtt - vázlat

13. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Krisztus Pilátus előtt - vázlat

ceruza, papír

209*170 mm

j.j.l.: Munkácsy