282. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Plovdivi régi utca, 2016

1658. Bolgár festő

Plovdivi régi utca, 2016

olaj, vászon

37,5*48,5 cm

j.j.l.: D.K. 16.