282. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Vajházi tanya, 1979

1659. Csikós Miklós (Hódmezővásárhely, 1913 - )

Vajházi tanya, 1979

olaj, farost

40*50 cm

j.j.l.: Csikós Miklós 79