281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Díszkancsó

807. Díszkancsó

m: 31 cm

Itália, 18. sz., festett, ónmázas majolika talpán: 'G M' monogrammal, zenélő ifjak ábrázolással, papagáj formájú kiöntő, sérült mázhibákkal, fül restaurált