281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Veronika kendője – Szenteltvíztartó

816. Veronika kendője – Szenteltvíztartó

m: 22 cm

Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve a hátoldalán: 'H-P', restaurált