246. Néprajzi tárgyak
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Szekrényzár
Erdély, 18. sz. eleje, kovácsoltvas, vésett díszítéssel, Collection Kadar
301. tétel
Lakat kulccsal, 2 db
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, 1 kulcs hiányzik, Collection Kadar
302. tétel
Lakat, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas, 1 kulcs hiányzik, Collection Kadar
303. tétel
Ajtózár és kulcs
magyar, 19. sz. első fele, kovácsoltvas
304. tétel
Ládazár
magyar, 18. sz. vége, kovácsoltvas, hiányos, Collection Kadar
305. tétel
Lakat kulccsal
magyar, 18. sz. eleje, kovácsoltvas, hiányos, Collection Kadar
306. tétel
Lakat kulccsal
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas, javított, Collection Kadar
307. tétel
Satu
Erdély, 19. sz. eleje, kovácsoltvas
308. tétel
Lakat
Erdély, 1800 körül, kovácsoltvas, kulcs hiányzik
309. tétel
Lakat
magyar, 18. sz. eleje, kovácsoltvas, kulcs hiányzik, Collection Kadar
310. tétel
Lakat kulccsal
magyar, Budapest, 19. sz. vége, kovácsoltvas, Collection Kadar
311. tétel
Üllő, 2 db és 1 db körző
magyar, 19. sz. második fele, öntött sárgaréz és kovácsoltvas, Collection Kadar
312. tétel
Lakat
magyar, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, kulcs hiányzik, Collection Kadar
313. tétel
Lakat kulccsal
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, "Kamp" felirattal, Collection Kadar
314. tétel
Lakat 2 db kulccsal
"Patent Wolf" jelzéssel, 20. sz. eleje, kovácsoltvas, Collection Kadar
315. tétel
Lakat kulccsal
német, 20. sz. eleje, kovácsoltvas, réz rátéttel, Collection Kadar
316. tétel
Riasztó ágyú
francia, 19. sz. első fele, öntöttvas, Collection Kadar
317. tétel
Lakat kulccsal
India, 18. sz. vége, kovácsoltvas, réz rátéttel, Collection Kadar
318. tétel
Lakat
India, 19. sz. eleje, kovácsoltvas és réz, Collection Kadar
319. tétel
Lakat kulccsal
320. tétel
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS