246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Bokály
Hunyad megye, 19. sz. eleje, mázas cserép
481. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
482. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
483. tétel
Bokály
Torda, 1869, mázas cserép, mázhibás, hajszálrepedt
484. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, egyik mázhiányos, restaurált, Collection Kadar
485. tétel
Füles tál
486. tétel
Füles tál
Székelyudvarhely, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
487. tétel
Bokály
Torda, 19. sz, második fele, mázas cserép, restaurált
488. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
489. tétel
Bokály
490. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel, Collection Kadar
491. tétel
Bokály
492. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt, Collection Kadar
493. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, Collection Kadar
494. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt, Collection Kadar
495. tétel
Tányér
496. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt, Collection Kadar
497. tétel
Bokály
498. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
499. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
500. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS