246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Bokály
Zilah, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
501. tétel
Bokály
Felsőbánya, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált, Collection Kadar
502. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt, kis sérüléssel
503. tétel
Bokály
Dél-Erdély, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
504. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
505. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
506. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
507. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
508. tétel
Tányér, 2 db
Vámfalu, 19. sz. második fele, mázas cserép, Collection Kadar
509. tétel
Tányér, 2 db
Vámfalu, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
510. tétel
Tányér
511. tétel
Tányér, 2 db
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
512. tétel
Tányér
Vámfalu, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibával, Collection Kadar
513. tétel
Fazék (szilke)
Nagybánya, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt, Collection Kadar
514. tétel
Bokály
Nagyszeben, 18. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
515. tétel
Szilke
Nagybánya, 19. sz. vége, mázas cserép, rátétes díszítéssel, Collection Kadar
516. tétel
Bokály
Nagyszeben, 18. sz. vége, mázas cserép
517. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
518. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, törött, hiányos
519. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
520. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS