246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibával, Collection Kadar
521. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, nyaka restaurált
522. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
523. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
524. tétel
Tál
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
525. tétel
Korsó
Zilah, 1893, mázas cserép, kis sérüléssel, Collection Kadar
526. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, Collection Kadar
527. tétel
Tányér
Románújfalu, 19. sz. második fele, mázas cserép, Collection Kadar
528. tétel
Korsó
Zilah, 1903, mázas cserép, sérült, restaurált
529. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, hátul hiányos
530. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
531. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép
532. tétel
Kályhacsempe
Százkézd, 19. sz. első fele, mázas cserép
533. tétel
Kályhacsempe
magyar, 17. sz. vége, mázas cserép, Collection Kadar
534. tétel
Kályhacsempe
Százkézd, 18. sz. vége, mázas cserép, repedt, hátoldala hiányos
535. tétel
Kályhacsempe és 2 db tányér
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
536. tétel
Kályhacsempe
Almás (Kalotaszeg), 19. sz. vége, mázas cserép, "TA" (Tihanyi Albert) monogrammal, Collection Kadar
537. tétel
Kályhacsempe
Nagypetri (Kalotaszeg), 19. sz. második fele, mázas cserép, pereme hiányos, Collection Kadar
538. tétel
Sarok kályhacsempe
Kalotaszeg, 1889, mázas cserép, "KI" monogrammal, sérült
539. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 19. sz., mázas cserép
540. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS