Butella
Mezőtúr, 1861, mázas cserép, felirattal: "1848 Éljen a magyar szabadság Kedves angyalom", mázhibás, Collection Kadar
566. tétel
Boroskancsó
Nagyszeben, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás, Collection Kadar
567. tétel
Boroskancsó
Kalocsa, 1887, mázas, rátétes díszítésű, feliratos cserép, "E gazdát az Isten éltesse, mert Orbón István a neve...", kis sérüléssel, Collection Kadar