246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Butella
Hódmezővásárhely, 1900, mázas, feliratos cserép, Kiss Bálint tálasmester munkája, kis sérüléssel, Collection Kadar
601. tétel
Páros szilke
Észak-Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
602. tétel
Tányér
hucul, 19. sz. eleje, mázas sgraffitós cserép, kis sérüléssel
603. tétel
Szilke
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, alján "Kádár Collection" pecsét
604. tétel
Pálinka melegítő
Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás, tető pótlás
605. tétel
Edény, 2 db
Nagykáló, 19. sz. eleje, mázatlan korongolt cserép
606. tétel
Tányér
Mohács, 19. sz. vége, mázas cserép, kis mázhibával, Collection Kadar
607. tétel
Aratókorsó
Tótkomlós, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült, hiányos
608. tétel
Korsó
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép
609. tétel
Korsó
Nyitra, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
610. tétel
Tányér
Szilágyság, 19. sz. vége, mázas cserép
611. tétel
Kancsó
612. tétel
Tányér
Baja, 1906, mázas cserép, alján karcolt "P.G." és 1906, kis mázhibákkal
613. tétel
Tányér
Bukarest, 1900 körül, mázas cserép, jelezve az alján
614. tétel
Kancsó
Balkán, 19. sz., mázatlan fekete kerámia, sérült
615. tétel
Tál
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
616. tétel
Tál
Mezőcsát, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
617. tétel
Tál
Sárospatak, 1909, mázas, feliratos cserép, Collection Kadar
618. tétel
Sütőtál
Dunántúl, 19. sz., mázas és mázatlan cserép
619. tétel
Vajköpülő
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, fa köpülővel, sérült, Collection Kadar
620. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS