246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Sütőtál
Sümeg, 19. sz., mázas cserép
621. tétel
Kancsó
Mezőtúr, 1800 körül, (kaviccsal) csiszolt fekete kerámia, kis sérüléssel
622. tétel
Kacsasütő
Csákvár, 19. sz., mázas cserép, sérült
623. tétel
Kacsasütő
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
624. tétel
Korsó
Dél-Dunántúl, 1821, mázas cserép, drótos javítással, Collection Kadar
625. tétel
Kuglófforma
Őrség, 19. sz. második fele, mázas cserép, benyomott díszítéssel, Collection Kadar
626. tétel
Szűrőkanál
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázatlan fekete kerámia, Collection Kadar
627. tétel
Kuglófforma
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, Collection Kadar
628. tétel
Bárány formájú sütőedény
osztrák, 19. sz. első fele, mázas cserép, Collection Kadar
629. tétel
Szilke
Balatonfelvidék, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
630. tétel
Malac formájú sütőedény
Sümeg, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
631. tétel
Sütőtál, 2 db
Őrség, 19. sz. vége, mázas cserép
632. tétel
Tál
Szekszárd, 19. sz. vége, mázas cserép, apró mázhibákkal
633. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás, repedt
634. tétel
Korsó
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
635. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, Collection Kadar
636. tétel
Lakodalmas tál
Szekszárd, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
637. tétel
Tál
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas "gerezdes" cserép, mázhibás, Collection Kadar
638. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz., mázas cserép, mázhibás
639. tétel
Tányér
Tiszafüred, 1888, mázas cserép, Collection Kadar
640. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS