246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Lakodalmas tál
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, Collection Kadar
641. tétel
Korsó
Siklós, mázas cserép, "1886 május", mázhibás, Collection Kadar
642. tétel
Korsó
Gömör, 19. sz., mázas cserép, mázhibás
643. tétel
Kancsó
Hódmezővásárhely, 19. sz. első harmada, mázas cserép
644. tétel
Korsó
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
645. tétel
Korsó
Kalocsa, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel, Collection Kadar
646. tétel
Korsó
Tótkomlós, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
647. tétel
Korsó
Tüskevár, 19. sz., mázas cserép, mázhibás
648. tétel
Lakodalmas tál
Kalocsa, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhiányos, Collection Kadar
649. tétel
Fazék
Tüskevár, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
650. tétel
Fazék
Gömör, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, festett díszítéssel
651. tétel
Lakodalmas tál
Kalocsa, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
652. tétel
Kancsó, 2 db
Körmöcbánya és Apátfalva, 19. sz. vége, festett keménycserép, egyik jelzett az alján, sérült
653. tétel
Kancsó és tányér
Szeged és Hollóháza, 1893, mázas, karcolt, feliratos díszítésű cserép és festett keménycserép, Collection Kadar
654. tétel
Tányér, 10 db
Hollóháza, Altrohlau, Apátfalva, 1900 körül, festett keménycserép, apró sérüléssel
655. tétel
Tányér, 12 db
Hollóháza, 1900 körül, festett keménycserép, kopott, sérült
656. tétel
Tányér, 12 db
Hollóháza, Apátfalva, 1900 körül, festett keménycserép, kopott, sérült
657. tétel
Fali tányér
Hollóháza, 19. sz. vége, festett keménycserép
658. tétel
Tányér pár
Telkibánya, 19. sz. vége, festett, aranyozott fajansz, j. az alján: Telkibánya, sérült
659. tétel
Sajtbúra
francia, 20. sz. első fele, színtelen, öntött üveg
660. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS