246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Csévélő
magyar, 19. sz. vége, faragott fa
401. tétel
Lapicka
Alföld, 19. sz. második fele, faragott, vésett fa, Collection Kadar
402. tétel
Mángorló
magyar, 1905, faragott fa, vésett díszítéssel, hiányos, Collection Kadar
403. tétel
Mángorló
Alföld, 19. sz. második fele, faragott fa, Collection Kadar
404. tétel
Mángorló
magyar, 19. sz., faragott fa, vésett díszítéssel, Collection Kadar
405. tétel
Mángorló
Alföld, 1898, faragott, vésett fa, Collection Kadar
406. tétel
Ivócsanak, 3 db
Nógrád megye, 19. sz., faragott, vésett fa
407. tétel
Ivócsanak, 2 db
Balkán, 19. sz. vége, faragott, vésett fa, sérült, Collection Kadar
408. tétel
Kanál és két fa eszköz
magyar, 1888, faragott fa, karcolt díszítéssel, kanálon: "T.L" monogrammal és 1888-as évszámmal, Collection Kadar
409. tétel
Csigacsináló, 2 db
magyar, 19. sz., faragott, vésett fa, "FA" és "KM" monogrammal, alján: Collection Kádár pecséttel
410. tétel
Padtámla részlete
Nógrád, 1888, faragott, festett fa, sérült, Collection Kadar
411. tétel
Gyalu, 2 db
magyar, 1836 és 1853, faragott, vésett fa, egyiken "I.Ö" monogrammal, Collection Kadar
412. tétel
Gyalu, 2 db
magyar, 1856, faragott, vésett fa, "SK" monogrammal, Collection Kadar
413. tétel
Madonna
Közép-Európa, 19. sz. vége, faragott, festett fa
414. tétel
Bányász munka
Svájc (?), 20. sz. eleje, faragott fa és ólom
415. tétel
A pribrami Madonna másolata
magyar, 20. sz. eleje, faragott, festett, aranyozott hársfa
416. tétel
Feszület
magyar, 19. sz. második fele, faragott, festett fa
417. tétel
Kálvária
magyar, 19. sz. második fele, faragott, festett fa, kovácsoltvas gyertyatartókkal, sérült
418. tétel
Hangszerkészítő gyalu
Európa, 1850, faragott fa, réz szerelékkel és díszítéssel, Collection Kadar
419. tétel
Citera
Debrecen, 19. sz. első fele, faragott díszítésű tok, "K.K." monogrammal
420. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS