246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Szent Miklós - üvegikon
Füzesmikola, 19. sz., festett üveg
421. tétel
Fájdalmas Mária - üvegikon
Fogaras, 19. sz. első fele, festett üveg
422. tétel
Kenettartó
Máramaros, 19. sz. második fele, faragott, vésett fa, Collection Kadar
423. tétel
Krisztus mint szőlőtő és Szent Haralambios
Fogaras, 19. sz. második fele, festett üveg
424. tétel
Kenyérpecsételő
Máramaros, 19. sz. második fele, faragott fa, Collection Kadar
425. tétel
Kenyérpecsételő
426. tétel
Kenyérpecsételő
427. tétel
Kenyérpecsételő
428. tétel
Sasvári Pieta
Sasvár, 19. sz. első fele, festett, faragott hársfa
429. tétel
Keresztrefeszített Krisztus
magyar, 19. sz., festett fa
430. tétel
A pribrami Madonna másolata
osztrák, 19. sz. második fele, festett, aranyozott, faragott hársfa
431. tétel
Szent Anna olvasni tanítja Máriát-tükörkép (hinterglas)
Felvidék, 19. sz. eleje, festett, foncsorozott üveg, sérült
432. tétel
Szent Katalin-tükörkép (hinterglas)
Felvidék, 19. sz. eleje, festett, foncsorozott üveg, a foncsor hiányos
433. tétel
Felvidék, 18. sz. vége, festett, foncsorozott üveg, sérült
434. tétel
Szentháromság-tükörkép (hinterglas)
Felvidék, 18. sz. vége, festett, foncsorozott üveg, a foncsor hiányos
435. tétel
Szent István-tükörkép (hinterglas)
Felvidék, 19. sz. eleje, festett, foncsorozott üveg
436. tétel
Gyertyakoppintó
Erdély, 19. sz. első fele, kovácsoltvas
437. tétel
Gyertyakoppintó
438. tétel
Gyertyakoppintó
Erdély, 19. sz. második fele, vésett díszítésű öntött fém
439. tétel
Felvidék, 19. sz. eleje, festtet, foncsorozott üveg
440. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS