246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Jézus a szent sírban-tükörkép (hinterglas)
Felvidék, 19. sz. eleje, festett, foncsorozott üveg, sérült
441. tétel
Gyertyatartó pár
magyar, 19. sz. eleje, öntött sárgaréz
442. tétel
Talpas jeruzsálemi kereszt
19. sz., faragott fa és gyöngyház, bronz, sérült, hiányos
443. tétel
Gyertyakoppintó
Erdély, 19. sz. első fele, kovácsoltvas
444. tétel
Gyertyakoppintó
magyar, 19. sz. vége, sárgaréz
445. tétel
Gyertyakoppintó
446. tétel
Gyertyatartó
magyar, 19. sz. második fele, bronz, kis sérüléssel
447. tétel
Gyertyatartó
magyar, 20. sz. eleje, bronz
448. tétel
Gyertyatartó
449. tétel
Bokály
Északnyugat-Magyarország, 1800 körül, ónmázas fajansz, restaurált
450. tétel
Csalikancsó
Modor, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
451. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, apró sérülésekkel
452. tétel
Tányér
Nyugat-Európa, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, Collection Kadar
453. tétel
Korsó
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, égetési mázhibával
454. tétel
Tányér
Nyugat-Európa, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, Collection Kadar
455. tétel
Kancsó
Felvidék, 19. sz. vége, ónmázas fajansz
456. tétel
Tányér
Stomfa, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, alján 1760-as évszámmal
457. tétel
Tányér
458. tétel
Korsó
osztrák, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, ón talpgyűrűvel, régi javítással, sérült
459. tétel
Albarello
Holics (?), 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
460. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS