Néprajzi tárgyak a Nagyházi gyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-64
Terítő
erdélyi szász, 1868, vászon, szálán varrott keresztszemes hímzéssel
61. tétel
Ágyterítő
erdélyi szász, 1852, vászon, keresztszemes hímzéssel, szálvonásos betéttel
62. tétel
Terítő
erdélyi szász, 1852, fehér finom vászon, selyemszál láncöltéses hímzéssel, csipke betéttel
63. tétel
Talpas kereszt
magyar, 18. sz. vége, faragott fa, tűzaranyozott bronz korpusz
64. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-64
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS