278. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > "Isten áldd meg a magyart"

647. Horthy Nándor (1940 - )

"Isten áldd meg a magyart"

olaj, vászon

50,5*61 cm

j.j.l.: Horthy