278. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Tánc, 2013

722. Sein Myint (1945 - )

Tánc, 2013

akril, vászon

70*40 cm

j.j.l.: Sein Myint 2013, keret nélkül