278. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Szkíta kincslelet másolatok

519. Szkíta kincslelet másolatok

28*30,5 cm

Ukrajna, aranyozott galvanoplasztika, fa keretben