278. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Kastélyszálló, 2013

714. Andrej, Gosik

Kastélyszálló, 2013

akvarell, papír

260*350 mm

j.j.l.: Andzrej Gossik, 2013