278. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Ikon - Tanító Krisztus

505. Ikon - Tanító Krisztus

43,5*36,5 cm

Görögország, olaj, fa, aranyozott, ezüstözött fém rizával