Skyphos
Dél - Itália, Apulia, Kr. e. 330 körül, közel a Darius - Alvilág műhelyhez, vörösalakos, festett, égetett cserép, két oldalán női portréval, restaurált
801. tétel
Szoptató Ízisz a gyermek Hórusszal
Egyiptom (Kr.e.1085-332), késői kor, bronz, viaszveszejtéses öntési mód, tömör öntés, SZM 231/2007
802. tétel
Dunamenti misztérium plakett
Római császárkor, Kr. u. 3. sz, ólom, hiányos
803. tétel
Vénusz
Római császárkor, Kr. u.1-2 sz., bronz.hiányos
804. tétel
Herkules
római császárkor, Kr. u. 1- 2. sz., bronz
805. tétel
Lares, a család védőszelleme
római császárkor, Kr. u. 1 - 2. sz., bronz, márvány talapzaton, sérült
806. tétel
Jupiter, karján sassal
Trákia, Kr. u. 1. sz., bronz, hiányos
807. tétel
Női torzó és fej
római császárkor, Kr. u. 2-4. sz., égetett terrakotta, sérülésekkel, hiányos