Ruhásszekrény pár
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, faragott díszítéssel, 1db kulccsal, sérült
505. tétel
Karszék
magyar, 20. sz. eleje, tömör bükkfa, faragott díszítéssel, bőr ülő- és háttámlával
506. tétel
Ollósszék pár
magyar, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa és diófa, faragott díszítéssel, sárgaréz szegecsekkel, sérült
507. tétel
Előszoba fal VÉDETT - NO EXPORT
magyar, 1850-60 körül, tömör diófa, faragott neogótikus díszítéssel, sárgarézfogasokkal és esernyőtartókkal, csiszolt tükörbetéttel, felhajtható tetejű paddal
Könyvszekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott neorokokó díszítéssel, csiszolt üvegekkel, belsejében két fiókkal, 1 db kulccsal, sérült
510. tétel
Állóóra
511. tétel
Pad
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott neoreneszánsz díszítéssel, két oldalán griffmadarakkal
512. tétel
Karszék
513. tétel
Állóóra
osztrák, 19. sz. vége, negyedütős szerkezet, zománcfestett és vésett, cizellált sárgaréz számlap, diófa tok, faragott díszítéssel, inga hiányzik
514. tétel
Vitrines szekrény
515. tétel
Íróasztal
516. tétel
Falipolc - Mesterremek
magyar, 1900 körül, tömör diófa és diófa borítással, faragott és esztergált díszítéssel, sárgaréz veretekkel, homokfúvott üveglapokkal, három fiókkal, egyik üveg törött
517. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 19. sz. végel, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált díszítéssel, egy-egy fiókkal, sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal
518. tétel
Ágy pár
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa és fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, kis sérüléssel
519. tétel
Éjjeliszekrény pár