267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Talpas pohár

889. Talpas pohár

osztrák, 19.sz. második fele, csiszolt színtelen és rózsaszín üveg, köszörült díszítéssel és felirattal, apró sérüléssel

m:13 cm