267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tükör konzolasztallal

555. Tükör konzolasztallal

osztrák, 19. sz. vége, fekete lakkfestett fa, sárgaréz és gyöngyház intarziával, profilált márványlappal, konzolasztal esztergált lábazaton és tükörrel, sérült

293*111*38 cm