267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze és alj

900. Csésze és alj

Herend, 19. sz. második fele, festett, aranyozottporelán keleti dekorral, mandarinfigurás füllelés áttört talpperemmel, talpakon máz feletti kékcímeres jelzet és 9-es festőjelzet, csésze pereménapró hibával

m:7,2 cm, d:15,2 cm