267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kaspó

969. Kaspó

Gorka Géza, 20. sz. közepe, több rétegű mázas cserép, jelezve az alján:masszába nyomott jelzés, talpán apró sérülésekkel

m: 10,5; d: 14 cm