267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Vitrin

657. Vitrin

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással topolyafa és jávorfa intarziával, 1 db kulccsal, sérült

63*95*47 cm