267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Írókomód

579. Írókomód

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással, sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal, sérült

109,5*108*56 cm