267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze és alj

925. Csésze és alj

Bécs, 18. sz. vége, festett, aranyozott porcelán,máz alatti kék jelzettel, kis sérülésekkel, nemösszetartozó

m: 6,5 cm; d: 13 cm