267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szekrény

633. Szekrény

német, 18.sz. tölgyfa és diófa, haboskőris intarziával, fűrészelt rátétes díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, ajtópántokkal és kulccsal, sérült

189,5*85*47 cm