267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalonasztal

655. Szalonasztal

magyar, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, baluszteres lábán intarziás díszítéssel

76*80,5*80,5 cm