267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Varróasztal

736. Varróasztal

magyar, 19. sz. fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa berakással, egy fiókkal, kis sérüléssel

80*58*44,5 cm