702. Női írószekreter
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon topolyafa borítással, tusfestett és faragott, aranyozott díszítéssel, felsőrészén a különböző csillagjegyek ábrázolásával, belsejében tükrösrekesszel, kis sérüléssel
98*41 cm