267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Női írószekreter

702. Női írószekreter

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon topolyafa borítással, tusfestett és faragott, aranyozott díszítéssel, felsőrészén a különböző csillagjegyek ábrázolásával, belsejében tükrösrekesszel, kis sérüléssel

98*41 cm