267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Könyvszekrény

527. Könyvszekrény

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, tömör diófa és bükkfa, faragott figurális díszítéssel, középső ajtajáb a művészetek allegórikus figurái, 3 db kulccsal, sérült

198*250*68 cm