267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Ifjú puttonnyal

908. Ifjú puttonnyal

osztrák, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, sárgaréz szerelékkel, kis sérülésekkel, alabástrom talapzat pótolt

m: 14 cm