267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Hegedülő törpe

917. Hegedülő törpe

Nápoly, 19. sz. vége, festett porcelán, jelezve az alján: koronás "N" jelzés, sérült, javított

m: 9 cm