267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kávéskészlet, 2 személyes

927. Kávéskészlet, 2 személyes

Bécs, 1803-04, festett, aranyozott porcelán, talpakon mázalatti kék jelzettel, egyik kanna fedele hiányzik, sérült

m: 15,5 cm és 20 cm; d: 13,5 cm; m: 7 cm