267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Fűszertartó

918. Fűszertartó

Herend, 19.sz.vége, festett porcelán, talpán máz feletti kék, koronás címer és masszába nyomott jelzet, egyik tálka restaurált

m: 13 cm