267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Posztamens

697. Posztamens

osztrák, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, és aranyozott fa, öntött sárgaréz veretekkel, tetjén márványlappal, kis sérülésekkel

79*34*34 cm