267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Süteményes készlet, 7db- os

934. Süteményes készlet, 7db- os

Herend, 19. sz. vége, festett porcelán, jelezve az alján:Herend és "Den 93", 2 tányér sérült

d: 20 cm és 32 cm