267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Varróasztalka

669. Varróasztalka

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált lábazaton, felhajtható lapja alatt rekeszekkel, sérült

75*47 cm