267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tükör

747. Tükör

magyar, 20. sz. első fele, diófa, csiszolt tükörrel, hajlított üvegekkel, egyik üveglap sérült, hiányos

175,5*98 *34,5 cm