267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza

966. Váza

Zsolnay Gyár, Pécs, 20. sz. közepe, kristálymázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos- öttemplomos jelzés, 75- ös formaszám, 478- as festőszám, pereme sérült

m:12,5 cm