267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kétajtós szekrény

626. Kétajtós szekrény

német, 19.sz. tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, felső párkányán két puttófej díszítéssel, egykorú zárszerkezettel, kis sérüléssel, kulcs nélkül

227*210*77 cm