267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Támlásszék, 2 db

734. Támlásszék, 2 db

magyar, 19 .sz. közepe, fenyőfa alapon diófa birítással, esztergált díszekkel, sérült

92*47*42 cm