267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tabernákulum - Mesterremek

641. Tabernákulum - Mesterremek

magyar, 19. sz., tölgyfa, topolyafa, jávorfa és paliszander intarziával, sárgaréz veretekkel, kulccsal, sérült

58*55*17,5 cm