267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza

963. Váza

Gorka Géza, 1942-43, zöld indás festésű,repesztett mázú cserép, jelezve az alján:"GNV" és "Gorka", apró sérüléssel,Irodalom: Gorka Géza életműve Chovanez Balázs gyűjteményében, Kieselbach Galéria Kft. Budapest, 2020. 463. o.

m: 26 cm